Seszele wyloty z Polski

Tęskniliście za Seszelami? To mamy dobre wiadomości!

Seszele otwierają się dla turystów od 25 marca 2021!

Matka Natura była niezwykle hojna dla Seszeli, legendarnego raju, którego wyspy rozsiane są na Oceanie Indyjskim. Niezwykłej urody plaże są główną atrakcją tego miejsca. Otoczone turkusową wodą z jednej i soczystą zielenią wzgórz z drugiej strony. A do tego palmy i – wizytówka Seszeli – ogromne głazy o kształtach jakby spod pędzla Dalego.

 

Oprócz plażowania, nurkowanie czy snorkeling są wręcz doskonałym sposobem na spędzanie czasu. No i rzecz najważniejsza – niewiele miejsc na naszej planecie oferuje taki poziom luksusu tuż na oceanem, jaki mają Seszele.

 

Wyspa Mahe jest największa z całego archipelagu. Jednocześnie to brama do Seszeli. Znajdują się tu fantastyczne resorty, restauracje i plaże, nie wspominając o stolicy kraju – mieście Victoria. Cudowne wyspy Praslin i La Digue położone są w zasięgu krótkiego rejsu promem. A jeszcze dalej znajdziecie prawdziwe perły zaginionego świata.

Jak wiele innych państw, Seszele pozostawały zamknięte dla turystów w okresie pandemii. Wraz z pojawieniem się szczepionki na Covid-19, rząd Seszeli rozpoczął szeroką akcję szczepienia swoich obywateli, zakładając, że po zaszczepieniu 75% populacji otworzą się ponownie granicę.

Dziś już wiadomo, że od dnia 25 marca 2021 roku, Seszele będą otwarte dla wszystkich odwiedzających niezależnie od statusu szczepienia.

Opracowane zostały specjalne protokoły sanitarne, na podstawie których możliwe stanie odwiedzenie tego pięknego kraju. Dotyczą one min. konieczności przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR, czy wypełnienia formularza sanitarnego online. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura

SESZELE

Otwarte dla wszystkich
od 25 marca 2021
Zarezerwuj już teraz miejsce dla siebie!
HIT

Udostępnij ten artykuł

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Inne tematy

PROSZĘ O OFERTĘ

Twój numer lub email zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do kontaktu w sprawie przedstawienia oferty.

w celu poprawy użyteczności, Nasza strona wykorzystuje pliki cookies