Miejsce przy oknie?

Czy może przy przejściu?

Napisz dokąd chcesz polecieć, a my zajmiemy się resztą

Salon Podroży jest od 2005 roku akredytowany agentem IATA. Znamy się na biletach lotniczych i specjalizujemy się w jak najlepszym dobieraniu dostępnych  taryf do potrzeb naszych klientów. 

 

Czy wiesz, że najniższe dostępne ceny na przeloty, które bez trudu możesz znaleźć na pierwszej lepszej wyszukiwarce w internecie obfitują w liczne haczyki? Szukając najniższej możliwej ceny możesz łatwo przeoczyć długą (albo nawet całonocną) przesiadkę, brak bagażu, czy brak możliwości zmiany daty podróży. 

 

Rezerwując u nas bilet wszystkie informacje dotyczące warunków wybranej taryfy, możliwości zmian, zwrotów biletu, długości przesiadek, opłat za dodatkowe usługi (np. wybór konkretnego miejsca) otrzymasz jeszcze przed dokonaniem zakupu. Zatem nic Cię nie zaskoczy! 

 

Co więcej – rezerwując u nas – masz pewność, że odbierzemy od Ciebie wiadomość, sms, czy telefon jeśli coś pokrzyżuje Ci plany i będziesz w sytuacji podbramkowej.

 

Faktura? Oczywiście! Cała nasza sprzedaż jest rejestrowana i jeśli tylko sobie życzysz wystawimy Ci fakturę na Twój bilet. 

 

Bez względu na to czy Twoja podróż jest skomplikowana (bo masz kilka miast na trasie), czy planujesz tylko przedostać się z punktu do punktu – poczujesz wygodę jaką proponujemy Ci szukać najlepszych opcji podróży dla Ciebie.