fbpx
DOMINIKANA WKACJE Z POLSKI

Bezpośrednie rejsy dreamlinerem do Dominikany i Meksyku z KATOWIC!

Samoloty PLL LOT wyczarterowane by wykonywać bezpośrednie loty z Katowic do Dominikany oraz do Meksyku zaczną latać już w lutym.

Trwająca od roku stagnacja na rynku wyjazdów zagranicznych zaczyna powolutku się przełamywać. Bieżący sezon, choć w niczym nie przypomina tych z ubiegłych lat, pozwala spragnionym podróży i słońca klientom na coraz szerszy wybór kierunków wyjazdu wakacyjnego. 

Warszawa już ma swoje bezpośrednie połączenia z kilkoma atrakcyjnymi krajami, które mimo pandemii potrafiły wytworzyć stosowne warunki do tego, aby ruch turystyczny mógł się tam rozwijać. Wymienić tu można choćby Zanzibar, Malediwy, Dominikanę, Meksyk. 

Teraz, do lotnisk oferujących bezpośrednie loty za Atlantyk dołącza najważniejsze lotnisko w Polsce południowej dla ruchu czarterowego – Katowice Airport położone w Pyrzowicach.

25 lutego 2021 wystartuje rejs do położonego na półwyspie Jukatan, meksykańskiego miasta Cancun. Cancun to centrum turystyczne tej części Meksyku. 

Natomiast 27 lutego 2021, spragnieni słońca i karaibskiego wypoczynku turyści polecą do Dominikany. Dreamliner PLL LOT zawiezie ich do Puerto Plata – głównego miasta na północy kraju.

Na wyloty w pierwszych terminach przygotowane zostały świetne ceny. Np. tygodniowy pobyt w 4* hotelu z pakietem all inclusive w Dominikanie możesz zarezerwowac już za 4098zł/os!

Nie zwlekaj
dominikana samana plaża

Skontaktuj się z nami po szczegóły swojej oferty!

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Inne tematy

PROSZĘ O OFERTĘ

Twój numer lub email zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do kontaktu w sprawie przedstawienia oferty.

w celu poprawy użyteczności, Nasza strona wykorzystuje pliki cookies