fbpx
first minute przedsprzedaż

6 powodów, dla których warto już teraz podjąć decyzję o rezerwacji wczasów first minute

Rezerwacja wczasów na sezon 2021 wbrew pozorom nie musi być złym pomysłem.

Pandemia koronawirusa i odpowiedź na nią większości rządów w wielu państwach na świecie, zdewastowała szeroko pojęta branżę turystyczną. Linie lotnicze tną ilość realizowanych połączeń i odstawiają samoloty na lotniska parkingowe. Hotele zamykają się w trakcie sezonu lub nawet nie otwierają się w ogóle. Autokary firm transportowych stoją i czekają już długie miesiące na swoich pasażerów. Biura podróży, które łączą wszystkie wspomniane i jeszcze inne elementy, aby stworzyć gotowy produkt turystyczny, przechodzą przez największy kryzys, jaki kiedykolwiek je dotknął. 

I chociaż chęć do podróżowania jest nadal duża, to jednak znakomita większość decyzji związanych z wyjazdem poza miejsce swojego zamieszkania została odroczona na bliżej nieokreśloną przyszłość.

Ale czy to wszystko oznacza, że już zgasło światło
i zostało nam w zasadzie tylko siedzenie w domach?

Niekoniecznie!

Bo rozpoczęły się właśnie przygotowania do sezonu lato 2021. 

Biura podróży (organizatorzy) doskonale widzą i dobrze oceniają sytuację na rynku. Dlatego w tych niespotykanych wcześniej czasach proponowane są niespotykane wcześniej korzyści dla osób rezerwujących swoje wakacje z wyprzedzeniem.

Przedstawiamy 6 najważniejszych korzyści, dla których warto już teraz dokonać rezerwacji wakacji w sezonie 2021

1. GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY WŁĄCZNIE Z LAST MINUTE

Gwarancja najniższej ceny (GNC) już nie raz pojawiała się w promocjach stosowanych przez biura podróży, ale zawsze z jakimś haczykiem. Najczęściej przestawała działać na ok. 30 dni przed wylotem, czyli wtedy, kiedy możliwe było pojawienie się ofert last minute.

Tym razem jest zupełnie inaczej. Rezerwując wakacje w sezonie 2021 już teraz otrzymujesz pewność, że jeśli cena Twojego wyjazdu spadnie (nawet na dzień przed wylotem) dostaniesz zwrot różnicy! 

2. NISKA ZALICZKA

Rezerwując wakacje już teraz zapłacisz niską, bo wynoszącą tylko 10% ceny, zaliczkę. Reszta dopłaty nastąpi, zgodnie z warunkami rezerwacji, na 30 dni przed wylotem.

3. UBEZPIECZENIE OD ZACHOROWANIA NA COVID-19 - GRATIS

Przezorny zawsze ubezpieczony, a przezorny z rezerwacją first minute ubezpieczony znacznie lepiej. W ramach benefitów przedsprzedażowych otrzymasz rozszerzone ubezpieczenie od kosztów leczenia za granicą do kwoty 200 000zł. Co więcej – Twoja polisa będzie obejmowała również zachorowanie na Covid-19.

4. UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI (RÓWNIEŻ Z POWODU COVID-19) ZA 15ZŁ/OS

Koszty rezygnacji z wycieczki – zwłaszcza, gdy następuje ona w ostatniej chwili – mogą być bardzo wysokie. Aby ich uniknąć można swój wyjazd ubezpieczyć. W przypadku losowego zdarzenia, które spowoduje konieczność rezygnacji, koszty wyjazdu są zwracane przez ubezpieczyciela. Przeważnie taka polisa to koszt od 3% do 8% ceny wyjazdu. Jeśli kosztuje on 2000zł oznacza to od 60zł do 80zł za osobę. Rezerwując wakacje teraz, masz możliwość wykupienia polisy za 15zł/os bez względu na wartość rezerwacji.

5. BEZPŁATNA ZMIANA REZERWACJI DO 30 DNI PRZED WYJAZDEM.

Plany czasami mogą się zmienić. Zwłaszcza jeśli planujemy z dużym wyprzedzeniem. Ale i tym przypadku ryzyko jest zminimalizowane. Do 30 dni przed terminem Twojego wyjazdu, możesz zmienić swoją rezerwację. Zmianie podlega wszystko – kierunek wyjazdu, hotel, termin, uczestnicy. Zmianę możesz przeprowadzić dwukrotnie. Jeśli wybierzesz inny hotel, inny kraj docelowy itp. nowa cena zostanie przeliczona wg warunków promocji obowiązujących w dniu założenia oryginalnej rezerwacji, czyli tak, jakbyś rezerwował w okresie przedsprzedaży. Nie zostanie też pobrana opłata manipulacyjna za zmianę.

Co ważne – jeśli nowa rezerwacja będzie droższa, to należy dopłacić różnicę. Jeśli rezerwacja będzie tańsza, ale o więcej niż 5% od oryginalnej, to wtedy zmiana zostanie przeprowadzona, ale opłata manipulacyjna zostanie doliczona.

 

6. SZYBKIE ZWROTY - W CIĄGU 14 DNI

Jeśli Twój wyjazd zostanie anulowany przez organizatora z jakiekolwiek powodu, a Ty nie skorzystasz z żadnych przedstawionych alternatyw, zwrot wszystkich wpłat nastąpi w ciągu 14 dni.

Wszystkie powyższe korzyści są opisane na podstawie warunków elastycznej przedsprzedaży biura Rainbow Tours. Wszystkie oferty Rainbow Tours zarezerwujecie za naszym pośrednictwem. Napisz lub zadzwoń do nas po szczegóły swojej oferty.

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Inne tematy

PROSZĘ O OFERTĘ

Twój numer lub email zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do kontaktu w sprawie przedstawienia oferty.

w celu poprawy użyteczności, Nasza strona wykorzystuje pliki cookies