EGZOTYCZNE
KIERUNKI
na jesień i zimę
2023/24

Wybierz swoje egzotyczne wakacje

BRAZYLIA
MALEDIWY
MADAGASKAR - NOSY BE
OMAN
WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA
KENIA
TAJLANDIA
ZANZIBAR
SRI LANKA

MAŁO? >>>

KLIKAJ TUTAJ PO PEŁNĄ OFERTĘ

WAKACJE.SALONPODROZY.PL

Zaplanuj Niezapomniane Egzotyczne Wakacje z Salonem Podróży!

Salon Podróży to nie tylko biuro turystyczne, to miejsce, gdzie Twoje marzenia o egzotycznych wakacjach stają się rzeczywistością. Nasze profesjonalne doradztwo i kompetentni pracownicy są gotowi sprawić, że każdy detal Twojej podróży będzie perfekcyjnie zorganizowany.

Wakacje w Sezonie Zima 2023/24 – Wybierz Rajskie Kierunki!

Przedstawiamy naszą ekskluzywną ofertę na wakacje w sezonie zima 2023/24. Oferujemy wyjazdy do egzotycznych miejsc, gdzie słońce świeci najjaśniej, a przygody czekają na każdym kroku.

Bezpośrednie Przeloty z Polski – Komfort i Oszczędność Czasu

Dla naszych klientów gwarantujemy bezpośrednie przeloty z Polski, eliminując zbędne przesiadki i umożliwiając komfortową podróż do wymarzonych miejsc. Salon Podróży dba o każdy detal, zapewniając spokojną podróż od samego początku.

Egzotyczne Miejsca, Które Zapierają Dech w Piersi

Odkryj niezwykłe destynacje z naszą ofertą egzotycznych wakacji, obejmującą takie rajskie miejsca jak Dominikana, Kuba, Meksyk, Brazylia, Malediwy, Madagaskar – Nosy Be, Oman, Wyspy Zielonego Przylądka, Kenia, Tajlandia, Zanzibar, Sri Lanka, Wietnam.

Dominikana – Słońce, Plaże, Niezapomniane Chwile

Zrelaksuj się na białych plażach Dominikany, gdzie turkusowe morze i ciepły piasek tworzą rajski krajobraz. Nasze pakietowe oferty obejmują najpiękniejsze zakątki, abyś mógł doświadczyć tego, co najlepsze.

Brazylia – Energia, Tańce, Przygoda

Odkryj magię Brazylii z Salonem Podróży – od energetycznego Rio de Janeiro po dziką amazońską dżunglę. Nasze wycieczki wiodą śladem kultury, tańców salsy i niezapomnianych doświadczeń.

Malediwy – Luksus i Prywatność na Rajskich Wyspach

Zanurz się w luksusie na rajskich Malediwach. Nasze pakiety obejmują ekskluzywne wille nad wodą, zapewniając niezapomniane wrażenia podczas romantycznych wakacji.

Madagaskar – Nosy Be: Rajski Klimat i Baśniowe Plaże

W Madagaskarze – Nosy Be, zanurzysz się w egzotycznej atmosferze, otulonych zapachem wanilii i dziką przyrodą. Baśniowe plaże i rajskie krajobrazy czekają na Ciebie.

Oman: Spotkanie Tradycji z Nowoczesnością

Oman to kraj kontrastów, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Odkryj fascynujące zabytki, rozkoszuj się luksusem pustyni i doświadcz gościnności miejscowych.

Wyspy Zielonego Przylądka: Przepełnione Kolorami Przyrody

Wyspy Zielonego Przylądka zachwycają różnorodnością krajobrazów – od bujnych lasów po pustynne plaże. Przeżyj przygodę wśród soczystej zieleni i barwnej kultury.

Kenia: Safari Pełne Emocji i Spotkanie z Dziką Przyrodą

Kenia to kraina dzikiej przyrody, gdzie safari to niezapomniane przeżycie. Spotkaj wielką piękną afrykańską faunę i doświadcz niepowtarzalnej atmosfery tego kontynentu.

Tajlandia: Kolorowe Targi, Świątynie i Urok Bangkoku

Tajlandia, kraj uśmiechu, zaprasza Cię do odkrywania kolorowych targów, mistycznych świątyń i tętniącego życiem Bangkoku. Zanurz się w tradycji i egzotycznych smakach.

Zanzibar: Białe Plaże, Koralowe Rafy i Cynamonowe Zapachy

Zanzibar to raj na ziemi z białymi plażami, koralowymi rafami i zapachem cynamonu unoszącym się w powietrzu. Odkryj magiczne zakątki tej afrykańskiej perły.

Sri Lanka: Kultura, Przyroda i Bogactwo Smaków

Sri Lanka zachwyca bogactwem kultury, malowniczymi plantacjami herbaty i niezwykłymi zabytkami. Przeżyj podróż przez czas, odkrywając piękno tej wyspy.

Wietnam: Zagubione Wioski Pływające na Zatoce Ha Long

Wietnam to kraj kontrastów, gdzie nowoczesność miesza się z tradycją. Zanurz się w magicznej atmosferze zatoki Ha Long, odkrywając urok pływających wiosek.

 

Salon Podróży czeka na Ciebie, abyś mógł doświadczyć tych niezwykłych miejsc. Wyrusz w podróż życia i zanurz się w egzotycznych przygodach już dziś!

 

Salon Podróży to gwarancja nie tylko podróży, ale także niezapomnianych wspomnień. Pozwól nam spełnić Twoje marzenia o egzotycznych wakacjach!

PROSZĘ O OFERTĘ

Twój numer lub email zostanie wykorzystany tylko i wyłącznie do kontaktu w sprawie przedstawienia oferty.

w celu poprawy użyteczności, Nasza strona wykorzystuje pliki cookies